УКРАЇНА

КОСТЯНТИНІВСЬКА  СІЛЬКА  РАДА

ЛИПОВЕЦЬКОГО  РАЙОНУ  ВІНННИЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ

22510 с. Костянтинівка, вул. Миру 77,  тел. 4 – 37 – 36; факс 4-37 – 41

Р І Ш Е Н Н Я №61

03червня2016 року                                                    7сесія 7 скликання

Про вивчення пропозицій щодо

добровільного об’єднання

територіальних громад

та його громадське обговорення

Розглянувши звернення сільського голови с. Стара Прилука Любченка В.І. щодо добровільного об’єднання територіальних громад сіл Костянтинівка, Петрівка, Чупринівка Костянтинівської сільської ради  та с. Стара Прилука, відповідно до частини 2 статті 6 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська  рада  В И Р І Ш И Л А :

1. Провести громадське обговорення щодо добровільного об’єднання територіальних громад сіл Костянтинівка, Петрівка, Чупринівка Костянтинівської сільської ради  та с. Стара Прилука з визначенням адміністративного центру об’єднаної територіальної громади у с. Стара Прилука до 02.07.2016 року.

2. Створити робочу групу з вивчення пропозицій, що стосуються добровільного об’єднання територіальних громад у складі:

Мацюк О.А. –              сільськийголова

Паранкевич І.І. –       секретар сільськоїради

Муравель С.Г. –          депутат сільськоїради, голова комісії з питань соціально–економічного розвитку, планування бюджету і фінансів

Ящук М.В. –                депутат сільськоїради, голова комісії з питань розвитку агропромислового комплексу та врегулювання земельних відносин

Мороз Р.А. –                депутат сільськоїради, голова комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, культури, освіти, депутатської етики, законності та здійснення контролю за виконанням рішень ради

Кирик Г.П. –                директор Костянтинівської ЗОШ І-ІІ ст.

Ящук М.І. –                  бібліотекар Костянтинівської сільської бібліотеки

3. Секретарю сільської ради Паранкевич І.І. опублікувати дане рішення на офіційному сайті Костянтинівської сільської ради в мережі ІНТЕРНЕТ.

4. Фізичним та юридичним особам подавати свої пропозиції у письмовій формі за адресою: 22510 Вінницька область, Липовецький район,                     с.Костянтинівка, вул. Миру, 77з позначкою: «Робочій групі з вивчення пропозицій щодо добровільного об’єднання територіальних громад» до 02.07.2016року.

5. Робочій групі з вивчення пропозицій щодо добровільного об’єднання територіальних громад:

- провести збори громадян з розгляду даного питання;

- підготувати проект рішення про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад з урахуванням отриманих пропозицій фізичних та юридичних осіб та рішення зборів громадян;

- проект рішення подати на розгляд сесії сільськоїради.

6. Контроль за виконанням  даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з охорони здоров’я, соціального захисту населення, культури, освіти, депутатської етики, законності та здійснення контролю за виконанням рішень ради (голова Мороз Р.А).

 

Сільський голова                                О.А. Мацюк

 

 

Виконавець                       

 

 

Секретар сільської ради

Паранкевич І.І.

 

 

УКРАЇНА

КОСТЯНТИНІВСЬКА  СІЛЬКА  РАДА

ЛИПОВЕЦЬКОГО  РАЙОНУ  ВІНННИЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ

22510 с. Костянтинівка, вул. Миру 77,  тел. 4 – 37 – 36; факс 4-37 – 41

Р І Ш Е Н Н Я №73

03 червня 2016 року                                                  7сесія  7 скликання

Про надання дозволу на розробкупроекту

землеустрою щодо встановлення

(зміни) меж адміністративно –

територіального утворення

села Костянтинівка.

Заслухавши інформацію сільського голови Мацюка О.А. про необхідність встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Костянтинівка, приймаючи до уваги розроблену містобудівну  документацію «Генеральний план села Костянтинівка Костянтинівської сільської ради Липовецького району Вінницької області», керуючись статтями 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 46 Закону України «Про землеустрій», сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Розробити проект землеустрою щодо  встановлення (зміни) меж адміністративно – територіального утворення села Костянтинівка Костянтинівської сільської ради Липовецького району Вінницької області.

2. Замовити розроблення проекту землеустрою щодо  встановлення (зміни) меж адміністративно – територіального утворення села Костянтинівка Костянтинівської сільської ради в землевпорядній організації, яка має право на виконання робіт із землеустрою.

3. Оприлюднити дане рішення шляхом опублікування на офіційному сайті Костянтинівської сільської ради в мережі інтернет.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань розвитку агропромислового комплексу та врегулювання земельних відносин (голова Ящук М.В.) та спеціаліста – землевпорядника сільської ради Дубчак Н.М.

 

Сільський голова                                О.А.Мацюк

Виконавець                       

 

 

Спеціаліст-землевпорядник 

сільської ради

Дубчак Н.М.